GİTAR, BAĞLAMA-SAZ, KEMAN, KLARNET, UD, ŞAN, SOLFEJ, ARMONİ DERSLERİ

MERHABA, ÖNCELİKLE BEN GİTAR DERSİ BRANŞINDA DİĞER HOCALARIMIZ -YİNE ALANINDA MEZUN - KENDİ BRANŞLARINDA GİTAR, BAĞLAMA-SAZ, KEMAN, KLARNET, UD, ŞAN, SOLFEJ, ARMONİ DERSİ VERİYORUZ.

12 yaşımda grup dersleriyle gitara başladım ve 14 yaşıma gelince özel ders (gitar, armoni, şan ve teknik bilgiler) almaya başladım. 17 yaşımda ders aldığım yerde ders vermeye başladım. Ve şimdi 26 yaşındayım. Halen sahneye çıkıyorum, 2 ayrı özel eğitim merkezinde ders veriyorum ve ek olarak evimde de özel ders veriyorum.

İstanbul, Aydın ve Edirne'de bir çok mekanda sahne aldım. Halen İstanbul Beyoğlu ve Ağvada nezih bir otelde program yapmaktayım.

PROFESYONEL VEYA HOBİ OLARAK; GİTAR ÇALMAK (KISA SÜRE İÇİNDE ÇALIŞMALARIMIZA SENİN SEVDİĞİN PARÇALAR ÜZERİNDEN DEVAM EDEBİLİRİZ),
EN KISA SÜREDE DUYDUĞUN PARÇAYI KENDİ BAŞINA ÇALABİLMEK, GENİŞ BİR REPERTUVARA SAHİP OLMAK, SESİNİ DOĞRU KULLANMAYI ÖĞRENMEK, SAHNE DENEYİMİ EDİNMEK VE BUNLARIN HEPSİNİ EN KISA SÜREDE GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORSAN TELEFONUM SİSTEMDE KAYITLI, BANA ULAŞABİLİRSİN.

*ENSTRÜMAN SATIŞIMIZ MEVCUTTUR. (Öğrencilerimiz icin indirimli ve kaliteli enstrümanlarımızdan öneriyoruz)
*ARKADAŞ GRUPLARI İÇİN ÖZEL İNDİRİMLERLERIMIZ VAR.
*DERS İÇİN İSTANBUL'UN HER SEMTİNE ULAŞIM SAĞLANIR.
*ONLİNE ÖZEL DERS (SKYPE vb.)
*TÜM BRANŞLARDA ALANINDA MEZUN HOCALARIMIZ İLE MÜZİK DERSLERİ

(GİTAR, BAĞLAMA-SAZ, KEMAN, KLARNET, UD, ŞAN, SOLFEJ, ARMONİ)

0506 128 2646
guitar-_rock@hotmail.com

Kullanıcıya Mesaj Gönder