Mehmet Erdem'in Yeni Albümü ''Hepsi Benim Yüzümden''

Mehmet Erdem'in Yeni Albümü ''Hepsi Benim Yüzümden''

Mehmet Erdem'in Yeni Albümü ''Hepsi Benim Yüzümden''

2012 yılında yaptığı iddialı çıkışı ile tüm dikkatleri üzerine toplayan ve sayısız konsere imza atan Mehmet Erdem, ''Herkes Aynı Hayatta'' ve ''Hiç Konuşmadan'' albümlerinden sonra 3. stüdyo albümü ''Hepsi Benim Yüzünden'' ile sevenlerinin karşısında.

Alper Atakan prodüktörlüğünde Babajım ve Kaya stüdyoları'nda kaydedilen albümün mix çalışmaları Alp Çoksoyluer ve Alper Atakan'a, mastering çalışması ise Barış Büyük'e ait.

''Hepsi Benim Yüzümden'' albümünde, 6 adet yeni şarkı, 6 adet de cover şarkı olmak üzere toplam 12 şarkı yer alıyor. 

Mehmet Erdem bu albümde sözü ve bestesi kendisine ait ''Hoş Mu Sandın'', Cihan Güçlü ile beraber yazdığı ''Gün Gece Oldu'' ve yakın dostu Nejat İşler ile düet yaptığı ''Gidesim Var'' gibi kendi şarkıları ile şarkı yazarı kimliğini de öne çıkarıyor. 

Sanatçının ''Acıyı Sevmek Olur Mu'', ''Herkes Aynı Hayatta'' gibi hit şarkılarında da imzası olan yol arkadaşı Cihan Güçlü, albümde yine iddialı şarkıları ile yer alıyor.

Albümde, Ferdi Tayfur'dan ''Dur Dinle Sevgilim'', Orhan Gencebay'dan ''Hey Gidi Koca Dünya''nın yanı sıra yine bir Sezen Aksu şarkısı ''Seni Kimler Aldı'' ile Barış Manço'dan ''Sarı Çizmeli Mehmet Ağa'' gibi cover şarkılar, Alper Atakan'a ait düzenlemeleri ve Mehmet Erdem'in büyülü yorumuyla sevenleri ile buluşuyor.

''Hepsi Benim Yüzümden'' albümü tüm müzik marketlerde. Albümün çıkış şarkısı ''Olur O Zaman'' ise tüm dijital platformlarda!